0 Товары - 0 грн
В корзину

 


Strict Standards: Declaration of jshopUserShop::check() should be compatible with JTable::check() in /home/progandr/public_html/xn----jtbhbhpgclokieecj0m.com.ua/components/com_jshopping/tables/usershop.php on line 0

Strict Standards: Declaration of jshopUserShop::getError() should be compatible with JObject::getError($i = NULL, $toString = true) in /home/progandr/public_html/xn----jtbhbhpgclokieecj0m.com.ua/components/com_jshopping/tables/usershop.php on line 0

Warning: Creating default object from empty value in /home/progandr/public_html/xn----jtbhbhpgclokieecj0m.com.ua/components/com_jshopping/tables/category.php on line 75

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/progandr/public_html/xn----jtbhbhpgclokieecj0m.com.ua/components/com_jshopping/lib/functions.php on line 782

Бензопила Stihl MS 260 (Штиль МС 260)

Хиты: 1758 | Рейтинг:
Акция
Бензопила Stihl MS 260 (Штиль МС 260)
Бензопила Stihl MS 260 (Штиль МС 260) Бензопила Stihl MS 260 (Штиль МС 260)
Производитель: STIHL
Цена: 0 грн
Нет в наличии
Количество: 

  Бензопила Stihl MS 260 - это универсальный профессиональный инструмент используемый в лесном и коммунальном хозяйствах. В данной современной модели внедрены все инновационные технологии для достижения максимальной работоспособности и экономичности. Двигатель мощностью 3,5 л.с. имеет четырёх канальную систему подачи топлива. Установленный декомпрессионный клапан с помощью которого достигается легкость при запуске. . Штиль МС 260 оснащён антивибрационной системой для более комфортного использования на протяжении длительного времени. Система QuickStop, которая отвечает за аварийную остановку цепи, существенно увеличивает безопасность при нештатных ситуациях.

 

Характеристики:

Производитель STIHL
Мощность

2,6 кВт (3,5 л.с.)

Объем двигателя 50,2 см3
Количество оборотов 14000 об/мин
Цепь 60 звеньев 3/8" , Rapid Micro (RM) 
Длина шины 400 мм

Тип двигателя

2-хтактный
Тип стартера ручной
Топливная смесь бензин/2-х тактное масло (1л/30 мл)
Смазка цепи автоматическая
Вес 4,8 кг
Гарантия 12 месяцев

 

 • Антивібраційна система Zoom
  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

 • Інерційне гальмо ланцюга QuickStop Zoom
  Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

  Гальмо ланцюга QuickStop - це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у випадку сильної віддачі і за лічені долі секунди зупиняє пильний ланцюг.

 • Бокове натягування ланцюга Zoom
  Бокове натягування ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це попереджає контакт рук із гострим ланцюгом і зубчатим упором.

 • Декомпресійний клапан Zoom
  Декомпресійний клапан

  Декомпресійний клапан під час запуску двигуна випускає частину стисненої суміші з циліндра. У результаті цього необхідне для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

 • Компенсатор Zoom
  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулювальний елемент у карбюраторі, що забезпечує стабільну потужність двигуна, склад вихлопу і витрати палива впродовж тривалого періоду незалежно від ступеня забруднення повітряного фільтру. Очищати повітряний фільтр необхідно менш часто, у випадку відчутного падіння потужності - коли забито приблизно 80% площі фільтру. Стає можливою робота впродовж тривалого часу без техобслуговування фільтру.

 • Регулювання подачі ланцюгового мастила Zoom
  Регулювання подачі ланцюгового мастила

  Мастильний насос із регулюванням дозволяє точно дозувати ланцюгове мастило залежно від потреб. Бензопила під час роботи з різноманітними довжинами шин, породами дерев та технікою пиляння потребує різну кількість мастила. Наприклад, для сухої деревини необхідно більше змащування. Встановлена на позначці «Е» кількість мастила зазвичай є достатньою. За потреби користувач може збільшити її на 50%.

 • Одноважільне керування Zoom
  Одноважільне керування

  Такими функціями пристрою, як холодний і теплий запуск, робота і вимкнення, можна керувати одним важелем. Це робить керування ще більш зручним і безпечним, адже долоня залишається на ручці.

 • Попередній обігрів карбюратора Zoom
  Попередній обігрів карбюратора

  На бензопили STIHL з обігрівом карбюратора можна покластися навіть взимку. В зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим повітрям, що попереджає заледеніння. Перемикання з літнього режиму на зимовий відбувається одним рухом руки.

 • STIHL ElastoStart Zoom
  STIHL ElastoStart

  У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м'язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно силі тяги, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

 • Система змащування ланцюга Ematic Zoom
  Система змащування ланцюга Ematic

  Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic і мастильного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини і ланцюга змушує кожну краплину мастила потрапляти саме туди, де воно потрібне для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати мастила на 50 %.

 • Байонетний замок кришки бака Zoom
  Байонетний замок кришки бака

  Спеціальні, запатентовані кришки паливного та мастильного баків із байонетним замком. Баки, з такими кришками відкриваються та закриваються легко, швидко та без будь-яких інструментів.

Комплектация

 1. Бензопила STIHL MS 260.
 2. Шина.
 3. Цепь 60 звеньев 3/8" дюйма.
 4. Набор ключей.
 5. Инструкция.
 6. Защитный чехол для шины.

Заказать и купить бензопилу STIHL MS 260 (Штиль МС 260) в Украине по самой низкой цене можно на купить-инструмент.com.ua

Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH