0 Товары - 0 грн
В корзину

 


Strict Standards: Declaration of jshopUserShop::check() should be compatible with JTable::check() in /home/progandr/public_html/xn----jtbhbhpgclokieecj0m.com.ua/components/com_jshopping/tables/usershop.php on line 0

Strict Standards: Declaration of jshopUserShop::getError() should be compatible with JObject::getError($i = NULL, $toString = true) in /home/progandr/public_html/xn----jtbhbhpgclokieecj0m.com.ua/components/com_jshopping/tables/usershop.php on line 0

Warning: Creating default object from empty value in /home/progandr/public_html/xn----jtbhbhpgclokieecj0m.com.ua/components/com_jshopping/tables/category.php on line 75

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/progandr/public_html/xn----jtbhbhpgclokieecj0m.com.ua/components/com_jshopping/lib/functions.php on line 782

Бензопила Stihl MS 880 (Штиль МС 880)

Хиты: 1932 | Рейтинг:
Акция
Бензопила Stihl MS 880 (Штиль МС 880)
Бензопила Stihl MS 880 (Штиль МС 880) Бензопила Stihl MS 880 (Штиль МС 880) Бензопила Stihl MS 880 (Штиль МС 880)
Производитель: STIHL
Цена: 0 грн
Нет в наличии
Количество: 

  Бензопила Stihl MS 880 - самая мощная бензопила в мире Stihl в линейке бензопил для лесного хозяйства. В данной современной модели внедрены все инновационные технологии для достижения максимальной работоспособности и экономичности. Установлен декомпрессионный клапан с помощью которого достигается легкость при запуске. . Штиль МС 880 оснащён антивибрационной системой для более комфортного использования на протяжении длительного времени. Система QuickStop, которая отвечает за аварийную остановку цепи, существенно увеличивает безопасность при нештатных ситуациях.

 

Характеристики:

Производитель STIHL
Мощность

6,4 кВт (8,7 л.с.)

Объем двигателя 121,6 см3
Количество оборотов 11000 об/мин
Цепь  3/8" , Rapid Micro (RM) 
Длина шины 75/105

Тип двигателя

2-хтактный
Тип стартера ручной
Топливная смесь бензин/2-х тактное масло (1л/30 мл)
Смазка цепи автоматическая
Вес 9,8 кг
Гарантия 12 месяцев

Комплектация

 1. Бензопила STIHL MS 880.
 2. Шина.
 3. Цепь.
 4. Набор ключей.
 5. Инструкция.
 6. Защитный чехол для шины.

Серійне оснащення

 
 • Антивібраційна системаZoom
  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

 • Інерційне гальмо ланцюга QuickStopZoom
  Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

  Гальмо ланцюга QuickStop - це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у випадку сильної віддачі і за лічені долі секунди зупиняє пильний ланцюг.

 • Фільтр HD2Zoom
  Фільтр HD2

  Нещодавно розроблений фільтр HD2 з фільтрувальним елементом із поліетилену має на 70 % дрібніші пори, ніж у фільтрів з нетканих матеріалів і поліаміду, що дозволяє йому ефективно відфільтрувати навіть найдрібніший пил. Крім того, він має добрі мастило- і водовідштовхуючі властивості і завдяки цьому дуже легко очищується. Заміна патрона фільтра з PET може здійснюватись без допомоги спеціального інструменту. (ілюстрація-приклад)

 • Бокове натягування ланцюгаZoom
  Бокове натягування ланцюга

  Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це попереджає контакт рук із гострим ланцюгом і зубчатим упором.

 • Декомпресійний клапанZoom
  Декомпресійний клапан

  Декомпресійний клапан під час запуску двигуна випускає частину стисненої суміші з циліндра. У результаті цього необхідне для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

 • КомпенсаторZoom
  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулювальний елемент у карбюраторі, що забезпечує стабільну потужність двигуна, склад вихлопу і витрати палива впродовж тривалого періоду незалежно від ступеня забруднення повітряного фільтру. Очищати повітряний фільтр необхідно менш часто, у випадку відчутного падіння потужності - коли забито приблизно 80% площі фільтру. Стає можливою робота впродовж тривалого часу без техобслуговування фільтру.

 • Регулювання подачі ланцюгового мастилаZoom
  Регулювання подачі ланцюгового мастила

  Мастильний насос із регулюванням дозволяє точно дозувати ланцюгове мастило залежно від потреб. Бензопила під час роботи з різноманітними довжинами шин, породами дерев та технікою пиляння потребує різну кількість мастила. Наприклад, для сухої деревини необхідно більше змащування. Встановлена на позначці «Е» кількість мастила зазвичай є достатньою. За потреби користувач може збільшити її на 50%.

 • Одноважільне керуванняZoom
  Одноважільне керування

  Такими функціями пристрою, як холодний і теплий запуск, робота і вимкнення, можна керувати одним важелем. Це робить керування ще більш зручним і безпечним, адже долоня залишається на ручці.

 • Попередній обігрів карбюратораZoom
  Попередній обігрів карбюратора

  На бензопили STIHL з обігрівом карбюратора можна покластися навіть взимку. В зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим повітрям, що попереджає заледеніння. Перемикання з літнього режиму на зимовий відбувається одним рухом руки.

 • STIHL ElastoStartZoom
  STIHL ElastoStart

  У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м'язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно силі тяги, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

 • Система змащування ланцюга EmaticZoom
  Система змащування ланцюга Ematic

  Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic і мастильного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини і ланцюга змушує кожну краплину мастила потрапляти саме туди, де воно потрібне для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати мастила на 50 %.

 • Байонетний замок кришки бакаZoom
  Байонетний замок кришки бака

  Спеціальні, запатентовані кришки паливного та мастильного баків із байонетним замком. Баки, з такими кришками відкриваються та закриваються легко, швидко та без будь-яких інструментів.

Заказать и купить бензопилу STIHL MS 440 (Штиль МС 440) в Украине по самой низкой цене можно на купить-инструмент.com.ua

Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH